ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان معروف ترین عایق رطوبتی در کشور می باشد که با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب جایگاه ویژه ای را در میان مصرف کنندگان برای خود باز کرده است.

درباره ایزوگام دلیجان بیشتر بدانید:

یکی از با کیفیت ترین عایق های موجود در بازار ایزوگام دلیجان میباشد. ایزوگام دلیجان در موقعیت جغرافیایی مرکز کشور و در استان مرکزی شهرستان دلیجان تولید میشود که با توجه به کیفیت بالا از شهرت خاصی برخوردار است که استفاده از این ایزوگام باعث طول عمر ساختمان و آسایش شما نیز می شود.


معرفی ایزوگام دلیجان

با توجه به پیشرفت های حاصل شده در زمینه تکنولوژی صنعت ساختمان، پیشرفت های چشمگیری هم در زمینه تولید ایزوگام حاصل شده است. دلیجان با توجه به موقعیت جغرافیایی که در مرکز ایران دارد به یکی از بزرگترین قطب های تولید ایزوگام تبدیل شده که می تواند جوابگوی بیشترین ایزوگام مورد نیاز بازارهای داخلی و خارجی باشد. شرکت ایزوگام دلیجان دارای متخصصین مجرب در زمینه تولید عایق رطوبتی می باشد که با استفاده از مواد اولیه درجه یک و مطابق با استانداردهای روز دنیا توانسته رضایت و اعتماد بازار را جلب کند. عامه مردم ذهنیتی که دارند این است که ایزوگام دلیجان یک شرکت منحصر به فرد است و این کاملاً اشتباه است، شهرستان دلیجان با بیش از 120 کارخانه تولید ایزوگام که همه اینها با پسوند «دلیجان» ایزوگام تولید می کنند و ایزوگام دلیجان ۸۰ درصد نیاز کشور را تامین می کند و این شرکت ها توانسته اند نیاز بازارهای عراق، افغانستان، سوریه، تاجیکستان و غیره را نیز تامین کند. با این مطالبی که بیان کردیم بی شک ایزوگام دلیجان برند درجه یک بازار است که این موضوع باعث شده در شهرهای مختلف از نام دلیجان سوء استفاده شود و برای برندهای خود با استفاده از نام دلیجان اعتبار خود را بالا برند.
شایان ذکر است با توجه به سابقه چندین ساله تولید، ایزوگام دلیجان توانسته به بهترین فرمولهای تولید ایزوگام دست پیدا کند.


نحوه تشخیص ایزوگام دلیجان:

بر روی لیبل های ایزوگام حتماً آدرس استان و شهر تولید شده باید قید شده باشد، برای اطمینان از اینکه محصول تولید شده استاندارد است به شماره درج شده زیر علامت استاندارد دقت کنید، این شماره رهگیری استاندارد محصول تولید شده است که با جستجو در سایت اداره استاندارد می توانید از اصل بودن آن اطمینان یابید.


آشنایی با انواع ایزوگام دلیجان:

ایزوگام ها در سه نوع تولید می شوند، 1 - قیر درجه یک پالایشگاهی - 2 - قیر اکسیده یاد میده – 3 - قیر اسیدی که نمی‌توان آن را قیر نامید و در واقع ضایعات کارخانه اسید می باشد که قیمت پایینی دارد و فقط ایزوگام تولید شده با این نوع ضایعات ظاهری زیبا دارد، اصلاً قابلیت چسبندگی ندارد و عمر مفید آن نهایتاً ۵ الی ۶ ماه است.


آشنایی با اجزای تشکیل دهنده ایزوگام:

ایزوگام دلیجان از دو لایه تشکیل شده : لایه شیشه نخ دار (تیشو) و پلی استر سوزنی


موارد مصرف ایزوگام دلیجان:

ایزوگام دلیجان با کیفیت بالایی که دارد توانایی نصب بر روی انواع پشت بام ساختمان، سازه های فلزی، کف و دیواره های استخر، تونل، پل و موارد مشابه در جهت عایق کردن محل در برابر نم و رطوبت کاربرد فراوان دارد.


استاندارد های ایزوگام دلیجان:

تا سال 1397 استانداردهای ایزوگام به صورت عایق رطوبتی بام دو لایه موع پلیمری پلاستیکی BPP ویژه مناطق معتدل سردسیر و عایق رطوبتی بام دولایه نوع اکسیده BOF ویژه مناطق معتدل گرمسیری بود که طبق بخشنامه سال ۹۷ و ارسال به کلیه شرکت های تولیدی ایزوگام در دلیجان، استاندارد عایق های رطوبتی تبدیل شد به ورق انعطاف پذیر نوع گرمسیر، سردسیر، نوع h و نوع c.

11

توان تولید روزانه - هزار متر
 
340

توان تواید ماهانه - هزار متر
 
4

توان تولید سالانه - میلیون متر

برای خرید نیاز به مشاوره دارید ؟
با ما تماس بگیرید

6 - 7233 4427 086


ارسال پیام برای ما
تماس با ما