تولید کنندگان ایزوگام

تولید کنندگان ایزوگام

تولید کنندگان ایزوگام

تولید کنندگان ایزوگام در کشور عزیزمان ایران روز به روز در حال افزایش هستند ولی قطب اصلی و پیدایش آن در دلیجان بوده و از اولین تولید کنندگان ایزوگام در دلیجان آقای مهندس پیروز بود که با ماشین آلات روز دنیا این صنعت را از ایتالیا وارد این شهر کرد.
اکنون پس از گذشت چندین سال، در شهر دلیجان تولید کنندگان ایزوگام رو به افزایش هستند. برخلاف ذهنیت عامه مردم تصور بر این است که ایزوگام‌ دلیجان یک برند است و این کاملاً اشتباه است چون تولید کنندگان ایزوگام در دلیجان افزایش یافت افراد سودجو در شهرهای تهران، تبریز، ارومیه و... ایزوگام را با برند دلیجان تولید می کنند که با نام های مختلف و پسوند دلیجان به فروش میرسانند و همین موضوع باعث شد در ذهن مردم شکل بگیرد که ایزوگام ‌دلیجان یک برند است و این ذهنیت کاملا اشتباه است.

بهترین عایق را تولید کنندگان ایزوگام در دلیجان تولید می‌کنند، چرا که این شرکت ها در تولید ایزوگام خودکفا شدند. شهر دلیجان با موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی که دارد بیش از ۸۰ درصد ایزوگام کشور را تامین می کند در واقع اکثر شرکت های تولید ایزوگام در دلیجان می باشند و شایان ذکر است اکثر مواد اولیه شامل پوشال، قیر، پلی استر، فیلم پلی اتیلن و تیشو در داخل شهر تامین میشود و بزرگترین شرکت تولید تیشو با بالاترین کیفیت در دلیجان فعالیت می کند و این امر باعث می شود تا دسترسی نسبت به سایر تولیدکنندگان در شهرهای دیگر راحت تر باشد و باعث میشود تولید کنندگان ایزوگام در دلیجان عایق خود را با بالاترین کیفیت تولید کند که همین امر برند شدن نام دلیجان را درپی داشته است.

در دلیجان بیش از 120 شرکت تولیدی ایزوگام وجود دارد که همه عضو انجمن انجمن عایق رطوبتی میباشند.

همراه ما باشید تا بهترین تولید کنندگان ایزوگام در دلیجان را به شما معرفی کنیم.

دماوند بام از شرکت های معتبر تولید ایزوگام دلیجان با تولیداتی با کیفیت و فروش ایزوگام به بازارهای داخلی و خارجی یکی از بهترین ها در شش سال گذشته بوده است. تولید کنندگان ایزوگام دلیجان بیش از ۵۰ درصد تولید خود را به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، آذربایجان و... صادر می کنند و یکی از این شرکت‌ها که به صورت خودکفا تمام مواد اولیه خود را از جمله قیر و پلی استر را در چند بخش تولید می کند شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان بوده است.

11

توان تولید روزانه - هزار متر
 
340

توان تواید ماهانه - هزار متر
 
4

توان تولید سالانه - میلیون متر

برای خرید نیاز به مشاوره دارید ؟
با ما تماس بگیرید

6 - 7233 4427 086


ارسال پیام برای ما
تماس با ما