تولید کنندگان ایزوگام

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان

تولید کنندگان ایزوگام دلیجان

تولید کنندگان ایزوگام

تولید کنندگان ایزوگام در کشور عزیزمان ایران روز به روز در حال افزایش هستند ولی قطب اصلی و پیدایش آن در دلیجان بوده و از اولین تولید کنندگان ایزوگام در دلیجان آقای مهندس پیروز بود که با ماشین آلات روز دنیا این صنعت را از ایتالیا وارد این شهر کرد.

اکنون پس از گذشت چندین سال، در شهر دلیجان تولید کنندگان ایزوگام رو به افزایش هستند. برخلاف ذهنیت عامه مردم تصور بر این است که ایزوگام‌ دلیجان یک برند است و این کاملاً اشتباه است چون تولید کنندگان ایزوگام در دلیجان افزایش یافت افراد سودجو در شهرهای تهران، تبریز، ارومیه و… ایزوگام را با برند دلیجان تولید می کنند که با نام های مختلف و پسوند دلیجان به فروش میرسانند و همین موضوع باعث شد در ذهن مردم شکل بگیرد که ایزوگام ‌دلیجان یک برند است و این ذهنیت کاملا اشتباه است.

بهترین عایق را تولید کنندگان ایزوگام در دلیجان تولید می‌کنند، چرا که این شرکت ها در تولید ایزوگام خودکفا شدند. شهر دلیجان با موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی که دارد بیش از ۸۰ درصد ایزوگام کشور را تامین می کند در واقع اکثر شرکت های تولید ایزوگام در دلیجان می باشند و شایان ذکر است اکثر مواد اولیه شامل پوشال، قیر، پلی استر، فیلم پلی اتیلن و تیشو در داخل شهر تامین میشود و بزرگترین شرکت تولید تیشو با بالاترین کیفیت در دلیجان فعالیت می کند و این امر باعث می شود تا دسترسی نسبت به سایر تولیدکنندگان در شهرهای دیگر راحت تر باشد و باعث میشود تولید کنندگان ایزوگام در دلیجان عایق خود را با بالاترین کیفیت تولید کند که همین امر برند شدن نام دلیجان را درپی داشته است.

در دلیجان بیش از 120 شرکت تولیدی ایزوگام وجود دارد که همه عضو انجمن انجمن عایق رطوبتی می باشند.

همراه ما باشید تا بهترین تولید کنندگان ایزوگام در دلیجان را به شما معرفی کنیم.

دماوند بام از شرکت های معتبر تولید ایزوگام دلیجان با تولیداتی با کیفیت و فروش ایزوگام به بازارهای داخلی و خارجی یکی از بهترین ها در شش سال گذشته بوده است. تولید کنندگان ایزوگام دلیجان بیش از ۵۰ درصد تولید خود را به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، آذربایجان و… صادر می کنند و یکی از این شرکت‌ها که به صورت خودکفا تمام مواد اولیه خود را از جمله قیر و پلی استر را در چند بخش تولید می کند شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان بوده است.

تولید ایزوگام در دلیجان رونق فراوانی دارد و بیشترین کارخانه های ثبت شده در این شهر صنعتی در اختیار تولید کنندگان ایزوگام می باشد که با تولید انواع عایق رطوبتی در کیفیت ها و قیمت های مختلف جوابگوی هر نوع درخواستی از طرف مصرف کنندگان ایزوگام می باشند. در ادامه به نام تعدادی از تولید کنندگان معتبر ایزوگام در دلیجان می پردازیم:

ایزوگام دماوند بام، ایزوگام سراپوش، ایزوگام بام گستر، ایزوگام شرق گستر، ایزوگام صدف گستر، ایزوگام سایه بان سپهر، ایزوگام سامان، ایزوگام پیروز، ایزوگام اصل، ایزوگام تینا بام، ایزوگام سما بام، ایزوگام گل پوشش، ایزوگام سامان گستر، ایزوگام گلبهار، ایزوگام سلمان عایق، ایزوگام جلیس بام، ایزوگام سینا بام، ایزوگام تک بام، ایزوگام پشم شیشه، ایزوگام شرق گستر، ایزوگام شرق طلایی، ایزوگام پارمیس بام، ایزوگام کهن بام و…

هر یک از تولید کنندگان نام برده شده ایزوگام در این بخش و در کل همه شرکت های تولید ایزوگام در دلیجان در سه قسمت از شهر و در سه شهرک صنعتی دلیجان، شهرک صنعتی بو علی سینا و شهرک صنعتی شهدای راونج پراکنده شده اند که شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان در شهرک صنعتی شهدای راونج واقع در کیلومتر 15 جاده تهران قرار دارد.