معرفی دماوند بام

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان

شرکت دماوند بام

ایزوگام

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان با شماره ثبت 1167 در سال 1389 تاسیس شد و تاکنون در زمینه تولید انواع عایق رطوبتی (ایزوگام) فعالیت مستمر خود را ادامه داده است. این شرکت با تولید محصولاتی با برند های دماوند بام، دالاهو بام، پشم شیشه، ایزوگام سپاس عایق و… برای انواع شرایط آب و هوایی (گرمسیری – سردسیری – معتدل) و با بهترین کیفیت عایق در خدمت مشتریان محترم می باشد. شرکت دماوند بام دلیجان تولید کننده انواع عایق رطوبتی مطابق با استاندارد های جهانی آمادگی دارد، مطابق نیاز مشتریان محترم ایزوگام تولید نماید.

شایان ذکر است همراه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف صنعتی، سیستم های تولید، فروش ایزوگام و عایق بندی نیز پیشرفت فراوان داشته است که با نگاهی به گذشته های نچندان دور می توان این موضوع را بررسی نمود. در قدیم الایام از روش قیر و گونی و آسفالت برای عایق بندی استفاده می شد و نهایتا عایق پیشرفته امروز (ایزوگام) به دلیل امتیازات فراوان جایگزین روش‌های کهنه و قدیمی شده است.

تعریف ایزوگام دماوند بام :

عایق های پیش ساخته دماوند بام دلیجان از دولایه تقویت کننده شامل تیشو نبافته با نخ شیشه و پلی استر از نوع سوزنی حاصل شده است. عایق های رطوبتی دماوند بام بسیار مقرون به صرفه بوده و از کارایی لازم برخوردار می باشد، بنابراین جابجایی های متعادل ساختمان و نوسانات متعارف سطح را می تواند تحمل نماید.

ایزوگام دماوند بام دلیجان چیست ؟

ايزوگام دلیجان بر پایه صنعت و متكي به تجربه در جهت ايمن سازي روش قدیمی تر آن یعنی قیر و گونی بوجود آمده است.
هر سازه اي در برابر آب و رطوبت حاصل از بارش برف و باران دچار نم زدگی و رطوبت می شود که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت از قیر و گونی استفاده می شد ولی همانگونه که در قسمت مشخصات قیر توضیح داده شد ضعف های آن بسیار زیاد و دردسر زا بوده است ، برای پوشاندن بعضی از این نقایص و کاستن مراحل داغ نمودن قیر و عدم وجود گونی مرغوب ایزوگام پا در عرصه عایقکاری نمود.

این محصول نسبت به روش های قبلی بسیار ساده، بهتر و در زمان اجرا خطرات کمتری در بر دارد همچنین به لحاظ روکشی که روی آن وجود دارد (فویل آلومینیومی) در هنگام تردد قیر به کفش افراد نمی چسبد، همچنین روکش آلومینیومی آن اجازه جذب حرارت کمتری به سازه می دهد، هر چند خودش بشدت گرم می گردد.

ایزوگام استاندارد

عایق استاندارد

عضو انجمن عایق رطوبتی – ضمانت 5 ساله بیمه ایران – دارنده نشان استاندارد ISO9001:2008

اجزای تشکيل دهنده ایزوگام دلیجان :

ایزوگام دلیجان متشکل از دو لايه نمدی است که لايه زيرين از فلت الياف شيشه (تیشو) و لايه رويين از جنس منسوجات پلی استر می باشد، اين دو لايه بوسيله مذاب قير اصلاح شده B.P.P و B.O.F با مواد پليمری اشباع می گردد, به هنگام بسته بندی برای جلوگيری از چسبندگی هر طرف، عايق با مواد ريزدانه (پودر) و يا فيلم پلاستيکی روکش می گردد.

در ایزوگام دلیجان منسوج پلی استر بعنوان لايه اشباع شونده از مذاب قير در عايق های رطوبتی پيش ساخته بکار می رود.

شرکت دماوند بام

مصارف ایزوگام دماوند بام :

عایق های رطوبتی شرکت دماوند بام جهت نصب بر روی تمام پشت بام های شیب دار و مسطح، تونل ها، سد ها، پی ساختمان ها، کف جوی های آب، استخر ها، تراس ها، کانال های آبرسانی و تاسیساتی، حوضچه های صنعتی، پارکها، انبار ها و… استفاده می گردد.

پایانه های ایزوگام دماوند بام :

به منظور نگهداری صحیح ، بعد از تولید سطح روئین عایق های دماوند بام با پودر های معدنی و سطح زیرین آن با فیلم پلی اتیلن (فویل) پوشانده می شود. ایزوگام دماوند بام در دو نوع فویلدار و پودری تولید و عرضه می کردد.
ایزوگام دماوند بام با افزوده شدن یک لایه فویل آلومینیوم به صورت پیش فشرده موجب افزایش مقاومت حرارتی شده و از تابش مستقیم آفتاب بر روی عایق جلوگیری کرده که این امر باعث دوام عایق خواهد شد. این نوع عایق با سطح صیقل و زیبای خود عالیترین نوع عایق بخصوص جهت سطوح شیب دار می باشد.

خواص ویژه ایزوگام شرکت دماوند بام :

پیوند پذیری عالی و درز بندی یکنواختی را بین دو لایه ایزوگام ایجاد می کند.

در برابر پانچ استاتیکی، ضربات و فشار وارده مقاوم است.

ایزوگام دلیجان در مقابل پارگی و فشار هیدرو استاتیکی بسیار مقاومت است.

ایزوگام دماوند بام بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد.