قیمت ایزوگام

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان

شرکت ایزوگام دماوند بام دلیجان

قیمت ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام

قیمت خرید ایزوگام در نمایندگی های ایزوگام چقدر است؟

قیمت ایزوگام و عایق های رطوبتی به عوامل زیادی بستگی دارد، یکی اینکه چه نوع برندی خریداری میکنید، یک برند معروف و با سابقه قطعاً قیمت بالاتری نسبت به سایر برندهای بازار دارد. دوم اینکه برند خریداری شده چند لایه است، معمولا عایق های تولید شده دولایه هستند که فویلدار، بدون فویل یا ساده پودری تولید می شوند.

همه این عوامل روی قیمت ایزوگام تاثیر بسزایی دارد و از همه مهمتر اینکه با توجه به شرایط تورمی حاکم در بازار ایران و نوسان قیمت مواد اولیه نمیتوان قیمت دقیقی را برای مشتری مشخص کرد ولی برای اطلاع از قیمت دقیق از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ایزوگام دلیجان تماس حاصل فرمایید.

تولید کنندگان ایزوگام با توجه به روز به روز بودن و نوسان قیمت مواد اولیه، تولید روزانه خود را پس از محاسبه قیمت تمام شده محصول، سود خود را به قیمت تمام شده اضافه می کند و به تیم فروش اعلام می نماید که تیم فروش موضف است قیمت مشخص شده را به نمایندگی‌های اعلام کند.

حال چگونه می توان برای اطلاع از قیمت ایزوگام و خرید از نمایندگی در هر شهر اقدام کرد؟

عواملی که بر قیمت ایزوگام موثر است:

کیفیت مواد تشکیل دهنده شامل قیر، پلی استر، فیلم پلی اتیلن و پودر تالک

قیر 60*70 پالایشگاهی از مواد درجه یکی می باشد که با استفاده از آن عایق با کیفیتی می توان تولید کرد.

قیر دمیده که با استفاده از این قیر در تولید عایق، کیفیتی شبیه به عایق با قیر 60*70 تولید شده دارد.

قیر اسیدی که لجن کارخانه اسید است، که در حین تولید بوی بسیار بدی دارد و به پرسنل تولید صدمه و آسیب جدی وارد می کند، ظاهر بسیار خوبی دارد ولی باطن آن اصلا خوب نیست و حتماً نصابان عایق حین نصب دچار مشکل نصب می شود.

در خرید ایزوگام عجله نکنید و ابتدا به کیفیت عایق توجه کنید و بعد اقدام به خرید نمایید. در حال حاضر شرکت‌های تولیدی زیادی هستند که عایق با کیفیت تولید نمی‌کند که پس از خرید هزینه بالایی برای مخاطب در بر می گیرد.

شما با تماس با ایزوگام دماوند بام دلیجان از کیفیت و قیمت مطلع می شوید و با اطلاعاتی که به دست می آورید بهترین تصمیم را برای خرید میگیرید.

شرکت دماوند بام دلیجان تمام تلاش خود را براین گذاشته تا با استفاده ار باکیفیت ترین مواد اولیه، ایزوگامی با کیفیت و قیمت مناسب تولید نماید تا بتواند در بازارهای جهانی جایگاه مناسبی داشته باشد.

لیست قیمت ایزوگام دماوند بام دلیجان:

ایزوگام دماوند بام = ریال برای هر متر مربع

ایزوگام سپاس عایق = ریال برای هر متر مربع

ایزوگام دالاهو بام = ریال برای هر متر مربع

ایزوگام پشم شیشه سپاس بام = ریال برای هر متر مربع

ایزوگام نیکان شرق = ریال برای هر متر مربع

ایزوگام نیکان گستر = ریال برای هر متر مربع

ایزوگام زریوار = ریال برای هر متر مربع

ایزوگام PK_ROOF = ریال برای هر متر مربع

ایزوگام ARG_ROOF = ریال برای هر متر مربع